(+48) 693 281 741 joanna.studio.no@gmail.com

Najbliższe warsztaty

Kiedy fotografuję, to otwartym okiem patrzę na świat, a zamkniętym spoglądam w głąb siebie

Warsztaty fotografii lifestyle

Wprowadzenie:

Jestem głęboko wzruszona, że mogę zaprosić Was na pierwszą edycję moich autorskich warsztatów z fotografii lifestyle. Wierzę, że innowacyjna formuła tych warsztatów, pozwoli każdemu z uczestników uwierzyć w swoje możliwości i zrobić potężny krok w stronę rozpoczęcia indywidualnej kreacji fotograficznej. 

Warsztaty obejmują 4 spotkania oraz mój osobisty mentoring przez okres 4 tygodni maja br. Nasze spotkania będą odbywały się w inspirujących wnętrzach studia Art&More w samym sercu Krakowa, przy Placu Matejki. Podczas warsztatów zaproszę Was do udziału w sesji fotograficznej, podczas której będziecie mogli zapoznać się z moim systemem pracy.

Cykl obejmie cztery spotkania:

  •  I spotkanie – 8 maja – godz.09-11 / Audyt prac i sprzętu fotograficznego. Na tym spotkaniu porozmawiamy o wymaganiach sprzętowych w fotografii lifestyle. Zrobimy audyt sprzętu, którym dysponują słuchacze. Każdy z uczestników warsztatów zostanie poproszony o zaprezentowanie 5 wykonanych przez siebie zdjęć, które uważa za najbardziej reprezentacyjne. Na przykładzie wybranych zdjęć określimy indywidualną ścieżkę rozwoju dla każdego z słuchaczy.
  • II spotkanie – 15 maja – godz. popołudniowe / Sesja fotograficzna. Na tym spotkaniu wykonamy wspólnie sesję fotograficzną w duchu fotografii lifestyle. Każdy z uczestników warsztatów będzie miał możliwość wypróbowania pełnoklatkowego aparatu i różnych obiektywów. Uczestnicy będą mieli unikatową możliwość poznania mojego warsztatu pracy.
  • III spotkanie – 22 maja -godz.10-12 / Narzędzia do obróbki zdjęć. Na tym spotkaniu poznamy szeroki wachlarz programów do obróbki zdjęć oraz ich zastosowanie w praktyce. Każdy z słuchaczy otrzyma mój autorski preset dedykowany dla uczestników warsztatów.
  • IV spotkanie – 29 maja – godz.10-12 / Storytelling w fotografii. Ludzie od zarania dziejów uwielbiają słuchać opowieści. Dlaczego warto, za pomocą fotografii, opowiadać historie? Jak stworzyć wizualny esej? Dlaczego zdjęcia, które opowiadają historie, oddziaływują mocniej na odbiorcę? Na te wszystkie pytania odpowiemy sobie na ostatnim z naszego cyklu warsztacie, który będzie dotyczył storytellingu w fotografii.

800 zł. / za osobę

Adres

Kraków | Wieliczka

Zadzwoń

(+48) 693 281 741

Napisz do mnie

joanna.studio.no@gmail.com